fbpx Skip to content
WYDARZENIE

Małgorzaty Jasińskiej

To wydarzenie już się odbyło.

8 maja 2022 (niedziela)
rozpoczęcie o 18:00
czas trwania ok. 1 godz.
Barczewska Synagoga (Barczewo, Kościuszki 9)
wstęp wolny
za darmo

Więcej o wydarzeniu

Rozpoczynamy cykl otwartych dla mieszkańców spotkań, na które będziemy zapraszać wyjątkowe osobowości – mieszkańców gminy Barczewo, ale też osoby, które znalazły tu swoją Małą Ojczyznę. Będziemy pytać ich o przepis na sukces, wspominać wydarzenia, które pokierowały życiem naszych bohaterów. Spojrzymy na dawne Barczewo ich oczami, przypomnimy dawne smaki i zapachy.

Pierwszym gościem Fundacji Stacja Warmia będzie utalentowana i utytułowana kolarka Małgorzata Jasińska. Wielokrotna mistrzyni Polski, nasza reprezentantka, dziś trenerka polskiej kadry elit kobiet w kolarstwie szosowym. Przekonacie się, że choć rower wydaje się być nieodłącznym elementem towarzyszącym Gosi przez całe życie, to jej świat wybiega daleko poza dwa koła. To będzie godzina pełna wspomnień i niespodzianek!

To wydarzenie jest częścią projektu
Szczegóły projektu
Twoja darowizna wraca do Ciebie!
Wydarzenie Małgorzaty Jasińskiej jest w pełni finansowane z darowizn i środków własnych fundacji.
Wesprzyj nas

Projekt „Stacja Warmia - dostosowanie wyposażenia Fundacji do prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły >>