fbpx Skip to content
WYDARZENIE

[ODWOŁANE!] URODZINOWE INSPIRACJE - warsztaty dla rodziców

To wydarzenie już się odbyło.

2 sierpnia 2023 (środa)
rozpoczęcie o 18:00
czas trwania ok. 2.5 godz.
siedziba Fundacji Stacja Warmia, ul. Wojska Polskiego 7 (wejście od tyłu budynku, od strony targowiska miejskiego)
Zapisy telefoniczne, mailowe oraz przez messenger
za darmo

Więcej o wydarzeniu

Urodziny dziecka to niewątpliwie duże wydarzenie dla dziecka oraz jego rodziców. Kto jest rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym wie, jak mocno potrafi ono przeżywać przygotowania do urodzinowej imprezy. Brak pomysłów na atrakcje dla zaproszonych rówieśników i strach, że nasz dom, ogród czy działka po spędzonych wspólnie 3 godzinach swobodnej zabawy maluchów będą wyglądać jak po przejściu huraganu, często kończy się decyzją o dosyć drogiej urodzinowej imprezie w bawialni.

Serdecznie zapraszamy na URODZINOWE INSPIRACJE, czyli warsztaty dedykowane rodzicom dzieci do 12 roku życia. Podczas 2,5-godzinnego spotkania porozmawiamy o tym co SAMI możemy zorganizować podczas dziecięcej imprezy urodzinowej, żeby:

  • odpowiedzieć na potrzeby, marzenia i zainteresowania naszego dziecka
  • spędzony wspólnie czas był kreatywną, wartościową zabawą dla gości
  • nasz budżet nie odczuł tego aż tak mocno

Będzie czas na rozmowy o imprezach tematycznych, zabawach, urodzinowych dekoracjach i miejscach, z których możemy czerpać inspiracje, ale co najważniejsze – będziemy ćwiczyć aktywności w praktyce, a podczas warsztatów wspólnie wypracujemy gotowe pomysły na atrakcje!

UWAGA!
Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zapisami!

Twoja darowizna wraca do Ciebie!
Wydarzenie [ODWOŁANE!] URODZINOWE INSPIRACJE - warsztaty dla rodziców jest w pełni finansowane z darowizn i środków własnych fundacji.
Wesprzyj nas

Projekt „Stacja Warmia - dostosowanie wyposażenia Fundacji do prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły >>