fbpx Skip to content
WYDARZENIE

Piękna Jesienią - warsztaty z wizażu z sesją fotograficzną

To wydarzenie już się odbyło.

24 października 2023 (wtorek)
rozpoczęcie o 18:00
czas trwania ok. 2 godz.
w siedzibie fundacji, Barczewo, ul.Wojska Polskiego 7/1, wejście od tyłu budynku
Ograniczona liczba miejsc - wymagane zgłoszenie. Szczegóły w opisie.
za darmo

Więcej o wydarzeniu

W najbliższy wtorek 24 października zapraszamy serdecznie na warsztaty makijażu , które poprowadzi  Agnieszka Dobosz Szmigiel.

W czasie spotkania Pani Agnieszka opowie nam o typach cer, pielęgnacji w okresie jesiennym, doradzi jakich używać kosmetyków, poprowadzi nas przez tajniki dobrego makijażu. Na zakończenie efekty metamorfoz zostaną uwiecznione w czasie sesji fotograficznej w klimacie jesieni.

Prosimy także o przyniesienie ulubionej kreacji.

🟡 AKADEMIA KOBIET AKTYWNYCH ZAPRASZA 🟡
👍Piękna Jesienią – warsztaty z wizażu z sesją fotograficzną
📸🍂Zrób sobie z nami jesienna fotkę 📸🍂

📆TERMIN: wtorek, 24 października
🕕GODZINA: 18.00
📌MIEJSCE: sala zajęć Fundacji Stacja Warmia, ul. Wojska Polskiego 7 (wejście od tyłu budynku)

W najbliższy wtorek 24 października zapraszamy serdecznie na warsztaty makijażu, które poprowadzi Agnieszka Dobosz Szmigiel.
W czasie spotkania Pani Agnieszka opowie nam o typach cer, pielęgnacji w okresie jesiennym, doradzi jakich używać kosmetyków, poprowadzi nas przez tajniki dobrego makijażu. Na zakończenie efekty metamorfoz zostaną uwiecznione w czasie sesji fotograficznej w klimacie jesieni.
Prosimy także o przyniesienie ulubionej kreacji, a nawet kilku.

♀️ Zapraszamy zatem wszystkie chętne kobiety z Barczewa oraz dalszych i bliższych okolic, zarówno te, które są stałymi bywalczyniami, jak i wszystkie, które chcą przyjść, skorzystać z warsztatów 💚

👩🏻Agnieszka Dobosz Szmigiel
Moda, uroda i stylizacja to jej wielka pasja. Swoje umiejętności od ponad 6 lat rozwija prowadząc warsztaty, jako trener stylizacji i wizażu w projektach unijnych skierowanych do osób zagrożeniem wykluczeniem społecznym, jak również w projektach aktywizacji zawodowej. Pomaga w odnalezieniu swojego stylu, jak również zwiększenia stopnia samooceny, samoakceptacji i nauki autoprezentacji w sposób ekonomiczny, ekologiczny zgodny z zasadami dress codu. Na co dzień pracuje w organizacji pozarządowej Federacja FOSa jako pracownik socjalny, animator, trener. Zapalona żeglarka, joginka, biegaczka. Interesuje się ziołolecznictwem i mam holistyczne podejście do życia i zdrowia.To wydarzenie jest częścią projektu
Szczegóły projektu
Twoja darowizna wraca do Ciebie!
Wydarzenie Piękna Jesienią - warsztaty z wizażu z sesją fotograficzną jest w pełni finansowane z darowizn i środków własnych fundacji.
Wesprzyj nas
W organizacji tego wydarzenia wspierają nas wolontariuszki i wolontariusze. 
Dziękujemy za Wasze wsparcie.
Dowiedz się jak pomóc

Projekt „Stacja Warmia - dostosowanie wyposażenia Fundacji do prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły >>