fbpx Skip to content
WYDARZENIE

KOMUNIKACJA DĄŻĄCA DO POROZUMIENIA, czyli jak gadać, aby się dogadać

To wydarzenie już się odbyło.

20 lutego 2024 (wtorek)
rozpoczęcie o 18:00
czas trwania ok. 1.5 godz.
Siedziba Fundacji Stacja Warmia ul Wojska Polskiego 7, wejscie z tyłu budynku
wstęp wolny
za darmo

Więcej o wydarzeniu

Drogie Kobiety Aktywne!

Kolejne spotkanie Akademii Kobiet Aktywnych już niedługo! Tym razem pragniemy skupić się na sztuce porozumienia i budowaniu trwałych relacji. Warsztaty poprowadzi doświadczona trenerka komunikacji win-win, socjolożka i animatorka społeczna – Anna Zimowska-Kryczka.

CO BĘDZIE TEMATEM SPOTKANIA?

  • Sztuka porozumienia i budowania trwałych relacji – w trakcie spotkania skupimy się na istocie porozumienia w relacjach międzyludzkich, eksplorując różne aspekty skutecznej komunikacji. Zrozumienie, jak budować trwałe więzi, jest kluczowe dla tworzenia satysfakcjonujących relacji zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.
  • Rozwiązywanie konfliktów i budowanie zdrowych relacji – przyjrzymy się praktycznym strategiom wykorzystania konfliktu do tworzenia nowej jakości w komunikacji. Podkreślimy również, jak zdrowe relacje wpływają korzystnie na nasz ogólny dobrostan psychiczny.
  • Założenia Porozumienia bez Przemocy (NVC) i ich praktyczne zastosowanie– poznamy główne założenia Porozumienia bez Przemocy jako podejścia do konstruktywnej komunikacji. Przeanalizujemy, w jaki sposób można włączyć te założenia w codzienną praktykę, aby poprawić jakość naszych interakcji z innymi.
  • Model czterech kroków do kontaktu jako narzędzie zastępujące język ocen dialogiem opartym na szacunku i zrozumieniu – poznamy model czterech kroków do kontaktu, a poprzez przykłady praktyczne pokażemy, jak można go zastosować w różnych sytuacjach, aby ułatwić komunikację i osiągnąć porozumienie.

Kim jest nasza gościni – Anna Zimowska-Kryczka?
Ania to doświadczona socjolożka i trenerka komunikacji, specjalizująca się w nowych mediach i mediacji w duchu komunikacji Win-Win. Prowadziła setki godzin warsztatów i coachingu, dzieląc się wiedzą z firm, organizacji pozarządowych i instytucji. Jej celem jest propagowanie komunikacji opartej na wartościach, zmieniającej świat ludzkich relacji.

Do zobaczenia!

To wydarzenie jest częścią projektu
Szczegóły projektu
Twoja darowizna wraca do Ciebie!
Wydarzenie KOMUNIKACJA DĄŻĄCA DO POROZUMIENIA, czyli jak gadać, aby się dogadać jest w pełni finansowane z darowizn i środków własnych fundacji.
Wesprzyj nas
W organizacji tego wydarzenia wspierają nas wolontariuszki i wolontariusze. 
Dziękujemy za Wasze wsparcie.
Dowiedz się jak pomóc

Projekt „Stacja Warmia - dostosowanie wyposażenia Fundacji do prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły >>

Galeria

kliknij zdjęcie, aby powiększyć