fbpx Skip to content
WYDARZENIE

Cztery pory roku - wiosna

To wydarzenie już się odbyło.

1 kwietnia 2023 (sobota)
rozpoczęcie o 12:00
czas trwania ok. 2.5 godz.
nad Stawem Młyńskim w Barczewie (od strony Placu Ratuszowego)
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenia telefonicznie pod numerem 602439594
za darmo

Więcej o wydarzeniu

Chcemy wspólnie odkrywać piękno naszego miasta i regionu. Zapraszamy wszystkich do obcowania z naturą i wyrażaniu tego poprzez sztukę! Weź udział we wspólnym malowaniu pod okiem Agnieszki Markowicz – znanej barczewskiej artystki. Nawet jeśli nigdy nie trzymałeś pędzla w ręku, a chcesz się sprawdzić – zapraszamy Cię na plener!

Zapewniamy wszystko to co potrzebne do pracy artystycznej (sztalugi, farby, podobrazia itp.).

Na plener zapraszamy osoby dorosłe. Udział w wydarzeniu jest darmowy, ale ze względu na ograniczoną liczbę stanowisk prosimy o zgłoszenie telefonicznie pod numerem 602439594.

Plener zwieńczy wernisaż, który będzie główną atrakcją 1. urodzin naszej Fundacji (13 kwietnia 2023 r. o 18:00 w naszej nowej siedzibie).

Uwaga! W razie niepogody plener odbędzie się w innym terminie. W przypadku zmian będziemy publikować informacje na naszej stronie internetowej oraz na naszym Facebooku.

Gorąco zapraszamy!

To wydarzenie jest częścią projektu
Szczegóły projektu
Twoja darowizna wraca do Ciebie!
Wydarzenie Cztery pory roku - wiosna jest w pełni finansowane z darowizn i środków własnych fundacji.
Wesprzyj nas

Projekt „Stacja Warmia - dostosowanie wyposażenia Fundacji do prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły >>